Konsultant HR, Doradca i Ekspertem ds. Rekrutacji.

Swoją 9-letnią działalność zawodową poświęciła tematyce HR, w tym rekrutacji oraz ocenie kompetencji (projekty Assessment Center, programy

szkoleniowo-warsztatowe). Specjalizuje się w branży Technology & Digital & Data. Zrealizowała gros projektów rekrutacyjnych na stanowiska eksperckie, managerskie, a także executive search. Pełni rolę partnera dla klientów od strony business developmentu oraz operacyjnej koordynacji projektów HR.

 Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczka programu mentoringowego dla 20 liderek w Polsce „Disruption and Transformation - Women in Tech” w Vital Voices (fundatorki organizacji to m.in. Madeleine Albright i Hillary Clinton). Brała udział w wielu programach rozwojowych jako uczestnik i prowadzący (programy MBA, coaching, project management; współpraca z AIESEC i Fundacją Wiosna).

W pracy z klientami stawia przede wszystkim na merytorykę i partnerstwo. Jest ceniona za bycie zaufanym doradcą oraz za profesjonalizm i jakość współpracy.

Klienci, z którymi współpracowała to światowe, prestiżowe marki m.in. takie jak: The Boston Consulting Group, Danone, Pernod Ricard Wyborowa, Asseco, Avon, Canal+,Eurozet, Volkswagen Group, Warta, Polpharma, Burda Media, Sony Music, Agora,Nationale Nederlanden, eobuwie, LPP, Media Expert, Nextbike, Universal Music i wiele innych.

W życiu prywatnym absolutna pasjonatka podróżowania, poznawania nowych kultur i zakątków świata. Wielbicielka książek filozoficznych, metafizycznych i popularno-naukowych, a także fanka alternatywnych festiwali i wydarzeń muzyczno-kulturalnych.