Biznes Inkubacja 2024

Inkubacja Biznesu - to kompleksowy i innowacyjny projekt rozwoju i wsparcia przedsiębiorców z Ukrainy, którzy przenieśli się z powodu działań wojennych. W trakcie programu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę biznesową , wsparcie mentorów oraz możliwość integracji z rynkiem polskim, co pozwala rozwijać ich pomysły biznesowe i otrzymać 3-miesięczne wsparcie ekspertów w prowadzeniu działalności. To nasz autorski program, realizowany we współpracy z Standard Chartered Bank i Youth Business International. Na każdym etapie skutecznie wspieramy przedsiębiorców, co prowadzi do tworzenia nowych firm i miejsc pracy!Biorąc udział zyskasz:
 • przyśpieszenie rozwoju własnego biznesu.
 • przyśpieszenie rozwoju własnego biznesu.
 • stworzenie i dostosowanie modelu biznesowego do polskiego rynku.
 • testowanie pomysłu biznesowego na wybranej grupie docelowej.
 • wsparcie ekspertów w prowadzeniu działalności (prawnik, księgowy, doradca biznesowy).
 • networking, dzięki któremu podzielisz się wiedzą i doświadczeniemZapisz się do programuDla kogo jest ten program?

 • Kobiet w wieku 18-35 lat, które przeprowadziły się do Polski z powodu działań wojennych po 24.02.2022 r.
 • Osób, które mają pomysł na biznes, planują otworzyć swoją własną działalność i już podjęły wcześniejsze kroki w tym kierunku.
 • Przedsiębiorców zainteresowanych dalszym rozwojem oraz tworzeniem nowych miejsc pracy.

Jeśli spełniasz choć jedno z powyższych kryteriów — wypełnij formularz rekrutacyjny już dziś! Jest tylko 25 miejsc!

Warunki udziału

Program jest bezpłatny, ale wymagany jest aktywny udział w warsztatach i obecność obowiązkowa. Jeśli masz pytania, napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer 531 987 711!"
 Zapisz się do programu

 

 

Harmonogram spotkań

W trakcie trwania programu masz możliwość skorzystania z konsultacji biznesowej m.in. z doradcą, księgowym i prawnikiem.   

W programie 6 merytorycznych spotkań warsztatowych w trybie offline  w przeciągu 3 miesięcy  (od 03.04.2024).

 • KICK OFF – Spotkanie inauguracyjne  / dokładna data zostanie podana później 
 • I WARSZTAT: Tworzenie i testowanie modelu biznesowego / dokładna data zostanie podana później 
 • II WARSZTAT: Ryzyka i Definicja Rynku / dokładna data zostanie podana później 
 • III WARSZTAT: Szczegółowa Weryfikacja Pomysłu / dokładna data zostanie podana później 
 • IV WARSZTAT: Rozpoczęcie własnej działalności. Krok po kroku / dokładna data zostanie podana później 
 • V WARSZTAT: Sprzedaż towarów i usług. Jak to działa / dokładna data zostanie podana później 
 • VI WARSZTAT: Marketing cyfrowy - od podstaw do wyników / dokładna data zostanie podana później 
BEST by Futuremakers FB 6 1 1Zapisz się do programuSzczegóły warsztatów programu

TWORZENIE I TESTOWANIE MODELU BIZNESOWEGO

Uczestnicy będą mieli okazję opracować swój pomysł biznesowy. Dowiedzą się, na co zwrócić uwagę, gdzie są słabe punkty i jak generować innowacyjne rozwiązania. Określanie celów i strategii, ocena skuteczności, zrozumienie klienta, minimalizacja ryzyka i inwestycji oraz inne istotne kierunki.

LEAN PROBLEM I DEFINICJA RYNKU

To praktyczne spotkanie-warsztat, podczas którego uczestnicy szczegółowo analizują problem, który chcą rozwiązać swoim produktem lub usługą, oraz opracowują propozycję wartości dla konkretnej grupy docelowej. Podczas tych warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przydatnych metod i technik badawczych, dzięki którym można zbierać cenne informacje o potencjalnych klientach, lepiej określić możliwości rynkowe i proponować atrakcyjną propozycję wartości.

LEAN WALIDACJA POMYSŁU

Ten fragment warsztatów skupia się na szczegółowym zbadaniu procesu weryfikacji przekonań biznesowych dotyczących grupy docelowej, propozycji wartości oraz formy samego produktu lub usługi. Podczas spotkań dowiesz się, jak praktycznie działa elastyczny cykl "buduj-mierz-ucz się", jakie techniki walidacji pomogą nam szybko zweryfikować aktualne założenia, a także na co zwracać uwagę podczas planowania, realizacji i oceny wyników testów walidacyjnych. Uczestnicy w pełni zapoznają się z koncepcją MVP (Minimalny Produkt Życiowy), planując własne eksperymenty, korzystając z nowych technik walidacji.

LEAN WALIDACJA POMYSŁU pomaga zminimalizować ryzyko związane z wprowadzaniem nieudanych pomysłów lub produktów. Szybko możesz zweryfikować atrakcyjność swojego pomysłu i określić, jak duży jest jego potencjał sukcesu na rynku. To również pozwala uniknąć niepowodzeń i kosztów niepotrzebnych rozwinięć.

ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Krok po kroku

Masz pomysł. Przetestowałeś rynek, swój produkt/usługę. Widzisz, że twoja oferta jest aktualna i rozumiesz, kto jest twoim klientem - co dalej? Gdzie, jak zarejestrować się, jakie dane podać, jak właściwie wybrać opis i rodzaj działalności, jaką formę opodatkowania i inne istotne niuanse omówimy na tym warsztacie.

SPRZEDAŻ TOWARÓW I USŁUG

Masz doskonały produkt czy usługę, ale brakuje klientów? Dowiesz się, jak budować wartościowe relacje w biznesie i co to jest prawdziwe networking, jak zaplanować system sprzedaży, aby jak najwięcej klientów kupowało twój produkt. Z tego spotkania wyjdziesz z konkretnym planem kolejnych kroków do budowy systemu sprzedaży, o ile będziesz tego chcieć i aktywnie uczestniczyć w zajęciach 🙂

MARKETING CYFROWY od podstaw do wyników

Szkolenie wprowadzi cię w świat marketingu online i dostarczy niezbędną wiedzę i narzędzia do samodzielnego realizowania kampanii reklamowych w internecie. Podczas warsztatu skupimy się na kilku kluczowych obszarach marketingu online:

Wprowadzenie do marketingu cyfrowego i planowanie kampanii online - dowiesz się o podstawowych definicjach i wskaźnikach używanych podczas planowania i rozliczania kampanii reklamowych w sieci.

Marketing treści, dowiesz się, do jakich rodzajów treści najczęściej zwracają uwagę użytkownicy Internetu i jak je tworzyć, aby przekonać publiczność do zakupu twoich produkt Zapisz się do programu