Menedżer z 15-letnim doświadczeniem w e-biznesie. Coach.
Pracowała w korporacji, instytucji państwowej i small businessie. Posiada doświadczenie w takich dziedzinach jak e-commerce, e-marketing, e-komunikacja, UX, analityka internetowa oraz tworzenie i wdrażanie usług online.

Pełniła rolę koordynatora w transformacji polskiego rynku domen internetowych. Rozwijała e- commerce w motorsporcie. Uczestniczyła w zmianie marki największej polskiej spółki telekomunikacyjnej. Zarządzała procesami portali internetowych o zasięgach kilku milionów użytkowników dziennie. Prowadziła wielozadaniowe zespoły, złożone z przedstawicieli różnych zawodów, płci i wieku. Uczestniczyła w warsztatach i programach współtworzonych w międzynarodowym środowisku. Prowadziła wykłady i prezentacje na konferencjach w Polsce i Europie.

Pasja do wydobywania i rozwijania potencjału współpracowników zaprowadziła ją do coachingu a chęć dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym do mentoringu. Wspiera tych, którzy budują bądź rozwijają własny biznes, pragną zmienić pracodawcę lub stanowisko pracy, zostać liderem albo lepiej zarządzać zespołem.

Prywatnie lubi czytać książki i chodzić na długie spacery, najchętniej po górach. Jest także miłośniczką kultury francuskiej.