Od 15 lat jestem związana z marketingiem i reklamą. Z pasją i zaangażowaniem zrealizowałam blisko 800 projektów, które skutecznie rozwijają marki. W swojej pracy skupiam się na kompleksowym podejściu, począwszy od analiz strategicznych, przez opracowanie konceptu, aż do pełnego wdrożenia rynkowego. Z zamiłowania jestem analitykiem i strategiem, lubię nieszablonowe podejście, które optymalnie wykorzystuje możliwości rynku. Projekty realizuję w ramach długoterminowych strategii, wykorzystując swoją intuicję biznesową i spostrzegawczość.

Stworzyłam własny start-up: purepura.com – pierwsze na rynku ECOdermokosmetyki do oczyszczania twarzy, które poprawiają kondycję skóry, w którym połączyłam swoje wieloletnie doświadczenie z zamiłowaniem do tworzenia konceptów.

Prywatnie kocham sport. Od lat uprawiam różne dyscypliny – kiedyś triathlon, aktualnie treningi funkcjonalne, pływanie, joga i tai chi, które dbają nie tylko o moje ciało, ale przede wszystkim pozwalają mi rozwijać się biznesowo. Pasjonuje mnie psychologia sportu, która jest dla mnie inspiracją do samorozwoju.